به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)

 

ساماندهی

خانه » دانلود فیلم و سریال » انواع سیستم صوتی

انواع سیستم صوتی

سیستم صوتی

در ۸۳% از روابط تجاری و فروش ، حس بینایی باعث جذب مخاطب می شود که اگر با صدایی گیرا همراه شود ۶۵% شانس فروش را افزایش می دهد. احساسات و هیجاناتی که در ما برانگیخته می شود تاثیر بسزایی در خرید کردن ما خواهد داشت.

موسیقی می تواند بر روی رفتار مشتری به هنگام خرید کردن تاثیر به سزایی بگذارد و نمی توان از نقش کیفیت صدا چشم پوشی کرد. صدای بی کیفیت می تواند منجر به یک احساس ناخوشایند شود که بر روی حس مشتری و در نتیجه رفتار او تاثیر نامطلوب بگذارد. محتوای موسیقی در فروش محصول می تواند عنصری کلیدی برای ساخت شخصیت یک برند باشد.

سیستم صوتی در مراکز خرید و تفریحی باعث ایجاد نشاط و شادابی شده و یک خرید بیاد ماندنی را برای مشتری به ارمغان می آورد. این سیستم در مواقع نیاز به عنوان ابزار اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان عمل کرده و موجب بالارفتن رضایت مشتری می شود.

 

 

 

سیستم صوتی کافی شاپ

 

یک میز و صندلی، فنجانی قهوه و یک موسیقی دلنشین.

کافه و کافی شاپ هردو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چند نفره و لذت بردن از خوارکی های مختلف و موسیقی ملایم می گیرند. یک سیستم صوتی کافی شاپ خوب در کنار یک موسیقی دلنشین  ، فضای یک کافه یا کافی شاپ را آرامش بخش و خاطره انگیز می نماید.

سیستم صوتی به عنوان پخش کننده موسیقی پس زمینه ، می بایست صدایی با کیفیت داشته تا با حداقل ولوم صدا به گوش مشتریان رسیده شود.

هویت ظاهری فضا

با توجه به طراحی کافه ها و کافه شاپ ها بر اساس هویت برند ، نیاز می باشد تجهیزات صوتی مورد استفاده دارای طراحی های مدرن و متنوع باشند تا براساس نوع طراحی صورت گرفته ، بلندگوی مورد نیاز انتخاب گردد

محصولات ما توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده و دارای صدایی فوق العاده می باشند.

بلندگوهای متنوع برای فضاهای مختلف

با توجه به داشتن فضاهای متعدد در رستوران که شامل قسمت ورودی، بار، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و فضای بیرونی می شود نیاز می باشد با توجه به نوع فضا بلندگوی متناسب با آن فضا انتخاب شود .

ما دارای بلندگوهای متنوعی هستیم تا دست شما را در انتخاب باز بگذاریم.

سادگی و کاربر پسند بودن

سیستم صداهای مورد استفاده در کافه ها و کافی شاپ ها می بایست  در عین سادگی دارای کاربری ساده ای باشند.آمپلی فایر ها و پخش کننده های موسیقی مورد استفاده در این نوع فضاها ،به دلیل استفاده توسط افراد غیر متخصص نباید دارای پیچیدگی باشند تا استفاده کنندگان به راحتی بتوانند به خواسته خود دست یابند.

 

تأمین خواسته های شما

ما در رسا الکترونیک اطلس با بررسی دقیق خواسته های شما و فضاهای موجود ، به طراحی سیستم صدایی مهندسی شده با در نظر گرفتن خواسته های شما خواهیم پرداخت.

 

 

سیستم صوتی رستوران

 

غذای لذیذ در کنار موسیقی متبوع

رستوران های خوب می بایست تأثیر خوبی روی مشتریان خود بگذارند و فضای رستوران را دلچسب و جذاب کنند .این رستوران ها معمولاً از دکوراسیون زیبایی بهره مند بوده و با پخش موسیقی لحظاتی خاطره انگیز برای مشتریان خود ثبت می نمایند.

سیستم صوتی رستوران به عنوان پخش کننده موسیقی وظیفه اصلی را در رساندن موسیقی به گوش مشتریان خواهد داشت.

طراحی مدرن و خلاقانه

رستوران های امروزی دارای طراحی های خلاقانه و مدرنی هستند .سیستم صوتی نیز بخشی از دکوراسیون یک رستوران می باشد .با توجه به این مسئله نیاز می باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می کنیم که توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده اند.

سیستم صوتی و همخوانی آن با فضا

سیستم های صدا مشخصا بلندگو ها دارای طراحی های گوناگونی هستند. این تنوع به دلیل تنوع فضاهای موجود می باشد. شما می توانید با توجه به فضای خود بلندگوی مناسب فضای خود را انتخاب نمایید تا باعث به هم ریختگی هارمونی فضا نگردد .

پخش صدای با کیفیت

سیستم صوتی رستوران باید دارای کیفیت مطلوبی باشد تا با حداقل ولوم صدایی بالانس و جذاب پخش نماید تا مشتریان رستوران موسیقی پس زمینه را به راحتی شنیده و ایجاد نویز به دلیل ننماید. سیستم صوتی های ما دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و در بهترین رستوران ها دنیا استفاده شده است.

 

 

سیستم صوتی هتل

 

طراحی چشم نواز ، صدایی روح نواز

سیستم صوتی در هتل ها وظیفه پخش موسیقی پس زمینه را بر عهده دارد و می بایست صدا به راحتی شنیده شود ، ولی تجهیزات به سختی دیده شوند . بلندگوهای ما محصولاتی جمع و جور و سازگار با معماری هستند که انتخاب بسیاری از هتل ها در سراسر جهان می باشد . بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای کیفیت صدایی اثبات شده با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می باشند.

موسیقی پس زمینه یا بک گراند موزیک BGM

موسیقی احساسات را به وسیله آواها بیان می کند و می تواند احساسات افراد را نسبت به فضاها تغییر دهد. موسیقی پس زمینه در هتل ها در تحریک احساساتی از قبیل :آرامش ، امنیت ، رضایت و دوست داشتنی بودن تاثیر گذار می باشد. موسیقی پس زمینه باید با حداقل صدا در تمامی نقاط به سادگی شنیده شود و باعث آزار شنونده نگردد.

کنترل آسان و یکپارچه

به دلیل تعدد و گستردگی فضا در هتل ها نیاز می باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا کاربر بتواند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده نماید. ما در سیستم های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را الویت می دانیم و سعی می کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

طراحی مدرن و خلاقانه

سیستم صوتی زیر مجموعه‌ای از بخش اصلی دکوراسیون یک هتل را تشکیل می‌دهد .با توجه به طراحی های مدرن و خلاقانه هتل ها نیاز می باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می کنیم که توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده اند.

 

 

سیستم صوتی مناسب برج ها و مجتمع های مسکونی

 

صدایی ارزشمند

برج ها و مجتمع های تجاری مجلل با توجه به امکانات و تجهیزات موجود ارزش گذاری می شوند.

سیستم های صوتی برج ها و مجتمع های تجاری مجلل برای پخش موسیقی پس زمینه نیز جزئی از این امکانات می باشند.

این سیستم صوتی می تواند بخشی از یکی سیستم هوشمند یا سیستم پخش موسیقی پس زمینه باشد.

طراحی مدرن و خلاقانه

سیستم صوتی زیر مجموعه‌ای از دکوراسیون یک ساختمان را تشکیل می‌دهد .با توجه به طراحی های مدرن و خلاقانه برج ها و مجتمع های مسکونی نیاز می باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می کنیم که توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده اند.

کنترل آسان و یکپارچه

به دلیل تعدد و گستردگی فضا در برج ها و مجتمع های مسکونی نیاز می باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا کاربر بتواند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده نماید. ما در سیستم های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را الویت می دانیم و سعی می کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

 

 

سیستم صوتی مناسب مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی

 

فرآیند یادگیری

سیستم صوتی مدارس ، دانشگاه و مراکز آموزشی : قابل فهم بودن و وضوح صدا یک عامل کلیدی در فرآیند یادگیری می باشد. یک سیستم صدای حرفه ای می تواند به دانش آموزان کمک کند تا هر کلمه ای که بیان می شود به راحتی درک کنند. برای این هدف می بایست کیفیت صدا به عنوان یک اولویت در نظر گرفته شود.

حفظ تمرکز

موسیقی حواس را تحریک و فضا را آماده می سازد تا شرایط مناسب برای یادگیری ایجاد گردد. عناصر ریتمیک موسیقی می تواند سبب تسهیل و بالابردن حافظه موثر شود. بسیاری از مدارس از موسیقی برای حفظ و تمرکز حواس دانش آموزان برای مدت زمان طولانی تر بهره می گیرند.

تجهیزات مورد نیاز

سیستم صوتی یک مرکز آموزشی متشکل از بلندگو ، امپلی فایر، سلکتور بلندگو، پخش کننده، میکروفن و کابل ها می باشد که به دلیل طولانی بودن مسیر کابل کشی، بلندگو ها و امپلی فایرها می بایست از نوع «ولتی» انتخاب گردند.

صرفه جویی در هزینه ها

در سیستم های صوتی ولتی می توان به جای آنکه هر بلندگو را مستقیم به آمپلی فایر متصل کرد، با موازی کردن بلندگو ها به یکدیگر در مصرف کابل نیز صرفه جویی کرد.

 

 

سیستم صوتی مناسب خانه هوشمند

 

راحتی

هیچ خانه ای بدون موسیقی کامل نیست و سیستم های صوتی هوشمند خانگی کمک می کنند تا راحت تر از همیشه آهنگ های مورد علاقه خود را در سراسر خانه گوش دهید.

هوشمند

همانند بسیاری از ابزارهای هوشمند، شما قادر به کنترل سیستم از تلفن یا تبلت خود خواهید بود.در سیستم های هوشمند قابلیت شخصی سازی برای هر فضا به صورت مجزا و کلی امکان پذیر می باشد

بدون محدودیت

ما در سیستم صداهای مناسب خانه هوشمند از تمامی کانکشن های ارتباطی برای پخش موسیقی استفاده می کنیم تا هرگونه محدودیت را برای استفاده کنندگان از بین ببریم.

هم زمانی

ممکن است شما به یک سیستم استریو در هر اتاق خانه خود نیاز داشته باشید تا به موسیقی گوش دهید. با سیستم های صوتی خانگی هوشمند، هیچ گونه محدودیتی برای سناریو های متفاوت وجود ندارد.

شما می تواند در این سیستم ها از بستر شبکه برای کنترل و انتقال صدا استفاده کنید و همزمان هم سیگنال صوتی و هم فرماین مورد نیاز را منتقل می نمایند

 

 

سیستم صوتی مناسب مراکز خرید ، مجتمع های تجاری

 

سیستم صوتی مراکز خرید

در ۸۳% از روابط تجاری و فروش ، حس بینایی باعث جذب مخاطب می شود که اگر با صدایی گیرا همراه شود ۶۵% شانس فروش را افزایش می دهد. احساسات و هیجاناتی که در ما برانگیخته می شود تاثیر بسزایی در خرید کردن ما خواهد داشت.

تاثیر موسیقی بر رفتار مشتری

موسیقی می تواند بر روی رفتار مشتری به هنگام خرید کردن تاثیر به سزایی بگذارد و نمی توان از نقش کیفیت صدا چشم پوشی کرد. صدای بی کیفیت می تواند منجر به یک احساس ناخوشایند شود که بر روی حس مشتری و در نتیجه رفتار او تاثیر نامطلوب بگذارد. محتوای موسیقی در فروش محصول می تواند عنصری کلیدی برای ساخت شخصیت یک برند باشد.

نشاط، شادابی

سیستم صوتی در مراکز خرید و تفریحی باعث ایجاد نشاط و شادابی شده و یک خرید بیاد ماندنی را برای مشتری به ارمغان می آورد. این سیستم در مواقع نیاز به عنوان ابزار اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان عمل کرده و موجب بالارفتن رضایت مشتری می شود.

موسیقی، برندینگ

در علم روز برندینگ ، موسیقی عنصری تاثیر گذار بر روی مراکز خرید می باشد.همانطور که رنگ سازمانی ، لباس سازمانی و … در برندینگ یک مرکز خرید مهم می باشد ، موسیقی سازمانی نیز بسیار تاثیر گذار می باشد.حال با توجه به پخش این موسیقی توسط سیستم صوتی نیاز می باشد سیستم صدا دارای کیفیت بالایی باشد تا تاثیر مورد نیاز را بر روی بازدیدکنندگان بگذارد.

 

 

سیستم صوتی مناسب فود کورت

 

از گذشته تا حال

در سال های نه چندان دور، فودکورت ها مکانی برای رفع گرسنگی بودند و کیفیت غذا مزیت رقابتی آنها شناخته می شد. اکنون مشتریان انتظار دارند که در محیطی دلنشین و زیبا غذا میل کنند و توقع صدایی شفاف و تمیز از سیستم صوتی فودکورت دارند.

موزیک پس زمینه

ایجاد فضایی زیبا و دلنشین به همراه موسیقی پس زمینه (BGM) مکملی برای کیفیت غذای فودکورت ها می باشد تا مشتری را برای استفاده دوباره ترغیب نماید.

طراحی مهندسی

سیستم صوتی با کیفیت، فضایی جذاب برای حضور مشتریان فراهم کرده و این امر منجر به افزایش محبوبیت فودکورت ها خواهد شد. طراحی و سازماندهی صدا کار بسیار تخصصی است و طراح باید بلندگو ها را جوری چیدمان کند که شما در هر نقطه از فضا قرار بگیرید به یک میزان صدا را شنیده و تفاوتی در صدا با جا به جا شدن شما ایجاد نشود.

صدای آزار دهنده

در بسیاری از فودکورت ها شاهد کیفیت نامطلوب سیستم صوتی هستیم. بعضا در قسمت هایی از فودکورت صدایی شنیده نمی شود و در قسمت هایی آنقدر صدا بلند می شود که باعث آزار گوش ها می شود.

 

 

سیستم صوتی مناسب بیمارستان ها و مراکز درمانی

 

پیام رسانی در کنار فضایی آرام

سیستم صوتی در بیمارستان ها و مراکز درمانی وظیفه پخش موسیقی پس زمینه و ارسال پیام را بر عهده دارد و می بایست این اصوات به راحتی شنیده شود. بلندگوهای ما محصولاتی جمع و جور با صدایی فوق العاده می باشند که انتخاب بسیاری از بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر جهان می باشد . بلندگوها و آمپلی فایرهای ما دارای ضریب اطمینان بالا با حجم بسیار کم و ظاهری چشم نواز می باشند.

کنترل آسان و یکپارچه

به دلیل تعدد فضا وحساسیت بعضی مکان ها در بیمارستان و درمانگاه نیاز می باشد سیستم صوتی یکپارچه طراحی گردد و محیط کاربری آسانی داشته باشد تا پرستاران بتوانند با کمترین دانش توسط این سیستم خواسته خود را برآورده سازند.

ما در سیستم های خود کاربر پسند بودن در کنار کیفیت را اولویت می دانیم و سعی می کنیم سیستم طراحی شده به آسانی قابل کنترل باشد.

موسیقی پس زمینه ، بک گراند موزیک (BGM)

موسیقی پس زمینه در بیمارستان ها در ایجاد احساس آرامش برای کاهش تنش موجود در اثر درد و بیماری ، تاثیر به سزایی خواهد داشت. موسیقی پس زمینه باید صدایی با کیفیت داشته باشد تا با حداقل صدا در تمامی نقاط شنیده شود و باعث آزار شنوندگان نگردد. با موسیقی پس زمینه می توان اثر روانی درد بر بیماران را کاهش داد.

 

 

 

طراحی مدرن و خلاقانه

بیمارستان ها امروزه دارای طراحی های خلاقانه و مدرنی هستند .سیستم صوتی نیز بخشی از دکوراسیون یک بیمارستان می باشد .با توجه به این مسئله نیاز می باشد تا بلندگوها نیز از این طراحی پیروی کنند تا دچار چندگانگی در طراحی ها نشوند. ما از بلندگوهایی استفاده می کنیم که توسط بهترین مهندسان ایتالیایی و اسپانیایی طراحی شده اند.

قابلیت فعالیت شبانه روزی ۲۴ ساعته/۷ روز هفته

با توجه به فعالیت شبانه روزی درمانگاه ها و مراکز پزشکی نیاز می باشد سیستم صوتی قابلیت فعالیت مستمر را داشته باشد و اصطلاحا از تجهیزات تجاری (Commercial) استفاده شود .در صورت استفاده از تجهیزات غیر تجاری با گذر زمان ،کیفیت صدا کاهش می یابد و بعد از مدتی از کار می افتد.

 

 

سیستم صوتی مناسب استخر و سونا

 

زیبا، لایق اعتماد

همواه باید توجه کرد که با توجه به نوع استفاده بلندگوها در محیط استخر نیاز به بلندگوهای ضد آب می باشد که کمپانی اکلر ( Ecler ) دارای محصولات متنوعی در این زمینه می باشد.

 

کیفیت، آرامش خاطر

استفاده از سیستم صوتی خوب و با کیفیت در استخر و سونا باعث ایجاد حس آرامش بیشتر و لذت بیشتر مراجعین خواهد شد

 

پیجینگ، اعلام

همچنین میتوان از سیستم صوتی استخر و سونا جهت پیجینگ و یا اعلام اطلاعیه ها در محیط عمومی استفاده کرد.

 

مقاوم، سازگار

توجه داشته باشید، سیستم صوتی مناسب استخر و سونا باید در برابر رطوبت و دماهای بالا مقاوم و سازگار نیز باشد.

 

پیشنهاد ما بلندگو eIC5154 می باشد.

 

 

سیستم صوتی مناسب سالن ها و باشگاه های ورزشی

 

ارتباط موسیقی و ورزش

موسیقی نقش بسیار مهمی در سالن های ورزشی دارد. می توان از آن برای ایجاد آرامش در اتاق یوگا، حفظ شادابی در باشگاه های بدنسازی، ایجاد تحرک بیشتر در سالن های ایروبیک، رقص در کلاس سالسا، حفظ ریتم در اسپینینگ و غیره استفاده کرد

اطلاع رسانی

برای ایجاد سرگرمی در رویدادهای ورزشی و مهم تر از آن برای آدرس دهی پیام های صوتی به تماشاگران (برای مثال یک پیام اضطراری یا هشدار تخلیه) از سیستم های صوتی در سالن های ورزشی(سیستم صوتی باشگاه) کمک گرفت.

انعطاف پذیری

بنابراین، یک سیستم صوتی باشگاه باید به اندازه مناسب قابل انعطاف باشد تا در هریک از موقعیت های ذکر شده در بالا بتواند صدای مناسب را تامین نماید.

کیفیت در پخش

به طور کلی کیفیت صدا عامل اصلی در سیستم صوتی می باشد تا به هنگام استراحت فضایی دلپذیری خلق کند، به هنگام تمرین انرژی زا باشد و در مواقعی که پیامی برایتان ارسال می شود واضح و قابل فهم باشد.

 

 

سیستم صوتی مناسب کارخانجات و شرکت ها

 

مدیریت متمرکز سیستم در دستان شما

در شرکتهای بزرگ و کارخانجات به دلیل حضور نیروهای زیاد و وسعت فضا ، نیاز می باشد یک سیستم نظارتی و مدیریتی بر تمام بخش ها وجود داشته باشد تا کنترل سیستم از دستان شما خارج نشود. سیستم صوتی در شرکتها و کاخانجات به انجام درست این نظارت کمک شایانی می نماید .

در کنار این مسائل ، پخش موسیقی پس زمینه فضای روانی آرامی در سطح شرکت ایجاد می نماید تا کارکنان با بازده بالاتری به امور محوله خود بپردازند.

سیستم صدای تحت شبکه

سیستم صدای مورد استفاده در این مکان ها به دلیل بعد مسافتی زیاد با اتاق فرمان نیاز به سیستم های تحت شبکه یا Public Address System می باشد تا با برقراری ارتباط تحت شبکه بی نیاز از کابل کشی های طولانی و هزینه بر فعالیت نماید.

موسیقی پس زمینه

نقش صدا در نصب سیستم صوتی کارخانجات و شرکت های بزرگ می تواند کاملا متنوع باشد. در بیشتر موارد از یک موسیقی پس زمینه در محیط های عمومی برای خلق فضایی دلپذیر استفاده می شود

کیفیت و وضوح صدا

در تمامی این موقعیت ها، کیفیت و وضوح خوب صدا بسیار ضروری می باشد. کارایی و کاربرپسند بودن سیستم برای کاربران غیرمتخصص، قابلیت ارسال محتوای صوتی دیجیتالی به بخش های مختلف و یا امکان یکپارچه سازی صدا با تصویر،نور و یا صفحات نمایشی موتورایز شده تحت یک سیستم کنترلی واحد از عوامل کلیدی دیگری هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 

قابلیت آدرس دهی

همچنین باید قابلیت آدرس دهی پیام های صوتی به کارمندان نیز وجود داشته باشد. به علاوه، احتمال دارد اتاقی برای ملاقات نیز درنظرگرفته شده باشد که بخواهیم در آن دقایقی را به ارائه ی پیشنهادی درخشان به یک مشتری و یا گروهی از مخاطبین با استفاده از سیستم های صوتی و تصویری اختصاص دهیم.

 

 

سیستم صوتی مناسب اماکن و محوطه های عمومی، تفریحی و پارک ها

 

سلامت جسم و روح

سیستم های صوتی مراکز تفریحی : فضاهای سبز در شهرها ضامن سلامت جسم و روح شهروندان هستند و محیط‌های شهری را جهت تفریح و نشاط خانواده ها در یک روز تعطیل را فراهم می کند ، جهت اجرای ورزش های صبحگاهی ، پیاده روی ، بازی کودکان همراه با سیستم صوت پارک ها این نشاط و شادی را چندین برابر می کند .

سیستم آدرس دهی

سیستم صوتی نصب شده در یک موزه می تواند برای ارائه ی مطالب تعاملی مالتی مدیا و یا سیستم آدرس دهی پیام های عمومی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین نیاز است تا سیستم صوتی قابلیت یکپارچه سازی با ویدئو و یا دیگر دستگاه های مالتی مدیا را داشته باشد.

اطلاع رسانی

در پارک ها می توان از سیستم های صوتی برای سرگرم کردن حاضرین و یا ارسال پیام های مستقیم و یا آژیر خطر نیز استفاده نمود. در بسیاری از موارد تجهیزات صدا در فضاهای باز نصب می شوند و به همین دلیل می بایست طراحی آن ها به گونه ای باشد که تحت شرایط بد آب و هوایی نیز بتوانند بخوبی کار کنند.

مقاوم، سازگار

توجه داشته باشید، سیستم صوتی مناسب محوطه های باز باید در برابر رطوبت و دماهای بالا و گرد خو خاک مقاوم و سازگار باشد.

 

 

تجهیزات مناسب سیستم کنفرانس

 

کیفیت، تاثیر گذاری

سالنهای همایش و کنفرانس محلی برای اجماع کارکنان و مدیران هر سازمان بوده، که تجهیز نمودن آن به سیستم کنفرانس و دیجیتال ساینیج ها می تواند در کیفیت و خروجی این جلسات تائیر شایانی داشته باشد.

احترام به میهمانان

از آنجایی که مکان های یاد شده محل میزبانی و پذیرایی از مدیران عالی رتبه نیز می باشد لازم است که تجهیزات انتخابی متناسب با شان و شخصیت میهمانان باشد.

امکانات حرفه ای صوتی و تصویری

– قابلیت رای گیری الکترونیکی

– قابلیت تصویربرداری چرخش اتوماتیک دوربین فیلمبرداری به سمت سخنران

– قابلیت ترجمه همزمان

– قابلیت ضبط صدا و تصویر

تمرکز هنگام سخنرانی

یک سیستم کنفرانس به طور کلی از تعدادی میکروفن و منبع تغذیه تشکیل شده است. این تجهیزات کمک می کنند تا سخنران مدیریت کامل تری روی جلسات داشته و در سوی مقابل حاضرین در جلسه با پخش یکنواخت صدای سخنران ، تمرکز بیشتری بر روی سخنان ایراد شده خواهند داشت.

 

 

 

ترجمه همزمان

یکی از قابلیتهای دیگری که می توان به سیستم کنفرانس اضافه نمود ، ترجمه همزمان می باشد که از حضور فرد مترجم در بین حاضرین میز کنفرانس جلوگیری نموده و قابلیت انتخاب صدای اصلی یا مترجم برای افراد حاضر به وجود می آورد. قابلیت برقراری تماس تلفنی با فردی که بیرون از جلسه می باشد امکان پخش صدای ایشان را در سیستم کنفرانس فراهم می آورد.

امکانات ویژه

از طریق نرم افزار سیستم کنفرانس امکان مستندسازی رای گیری ها و آرشیو جلسات بر روی کامپیوتر متصل به منبع تغذیه در اختیار کاربر وجود دارد.

 

 

سیستم های صوتی مساجد، عبادتگاه ها و مراکز مذهبی

 

سیستم صوتی برای انتقال ندای درونی

سیستم صوتی در مساجد و حسینیه ها وظیفه رساندن ادعیه و مدیحه سرایی مداحان و سخنرانان به گوش حاضرین را عهده دار می باشد. با توجه به گستردگی فضاها نیاز می باشد از سیستم های Public Address استفاده شود.

به طور معمول تجهیزات مورد استفاده در سیستم صداهای مساجد و حسینیه ها شامل : بلندگو ، آمپلی فایر ، میکسر ، میکروفون ، ماتریکس و سیگنال پروسسور می باشد.

حفظ ساختار هویتی معماری مذهبی

مساجد دارای معماری های خاصی هستند که ترکیبی از هنر اسلامی و معماری بومی هر منطقه می باشند. بنابراین در طراحی سیستم صوتی برای این فضاها می بایست همخوانی با این معماری در نظر گرفته شود تا از نظر بصری ، هارمونی فضا را تغییر ندهد.

پخش ادعیه و اذان

یکی از اساسی ترین وظایف سیستم صوتی در مساجد ، پخش ادعیه و اذان می باشد که باید در زمان مقرر شرعی پخش گردد.ما با استفاده از پخش کننده های برنامه ریزی شده و دارای GPS سیستم صوتی شما را هوشمند خواهیم ساخت تا با دقت و ظرافت این عمل انجام گردد.

رعایت اصول الکتروآکوستیک

معمولا در مساجد و حسینیه ها از اصول آکوستیک صدایی پیروی نشده است. به همین دلیل صدای پخش شده ،صدای تمیزی از نظر شنیدار نخواهد بود. ما برای حل این مشکل از نرم افزارهای تحلیلی در کنار تجارب گذشته برای جایگذاری بلندگوها استفاده می کنیم.در موارد خاص از پنل های آکوستیک و جاذب صدا نیز استفاده می کنیم.

 

 

سیستم صوتی مناسب تحت شبکه

 

ورود به فناوری شبکه

با ورود فناوری شبکه به حوزه سیستم های صدا و تصویر و تولید محصولاتی بر پایه ip ، مهندسین سیستم های صوتی تحت شبکه را به سیستم های قدیمی تر ترجیح می دهند.

انعطاف پذیر، مقرون به صرفه

دلیل این امر به نکات ذیل باز می گردد:

  1. انعطاف پذیر تر
  2. مقرون به صرفه تر(به دلیل استفاده از بستر شبکه موجود)
  3. کاهش هزینه های عملیاتی

با استفاده از آمپلی فایر و میکروفون های تحت شبکه ، سیستمی انعطاف پذیر خواهیم داشت که با نرم افزار و یا اپ به راحتی می توانم بر آن مدیریت داشته باشیم.

پروتکل ها

سیستم های صوتی تحت شبکه تحت چند پروتکل به فعالی می پردازند:

۱٫Dante

۲٫AVB Certified

۳٫Cobranet

۴٫EtherSound

۵٫Ravenna

۶٫Proprietary

 

یکه تازی Dante

سیستم های ما با استفاده از پروتکل Dante دنته به فعالیت می پردازند.

دنت Dante یک پروتکل شبکه می باشد که ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار بوده و صدا به صورت مالتی ترک و کمپرس نشده، با حداقل تاخیر در بستر شبکه منتقل می شود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

باکس دانلود
باکس تبلیغات

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز