به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.

 

ساماندهی

خانه » دانلود فیلم و سریال » نحوه ی حذف Genieo در سیستم عامل مکینتاش

نحوه ی حذف Genieo در سیستم عامل مکینتاش

 حذف Genieo در سیستم عامل مکینتاش

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه Genieo را از کامپیوتر حذف کنید. هنگامی که Genieo را از کامپیوتر حذف کنید می توانید آن را در مرورگر اینترنت نیز غیر فعال کنید تا دیگر در تنظیمات پیش فرض موتور جستجوی شما تغییرات ایجاد نکند.

مراحل :

۱٫سعی کنید برای حذف کردن این برنامه از یک ابزار حذف کننده کمک بگیرید زیرا این کار حساسی است و ممکن است به کامپیوتر شما آسیب وارد کند. برای این کار می توانید از ابزار Adware Removal Tool استفاده کنید.

برای دانلود این برنامه آدرس https://www.bitdefender.com/solutions/adware-removal-tool.htmlرا در مرورگر اینترنت خود وارد کنید.
روی گزینه ی Free Download کلیک کنید.
روی پوشه ی دانلود شده دوبار کلیک کنید تا از حالت فشرده خارج شود.
رودانلودامه دوبار کلیک کنید.
برای نصب برنامه طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.
برنامه را اجرا کنید.

۲٫از برنامه ی Genieoخارج شوید. برای این کار روی آیکون برنامه در سمت راست صفحه کلیک کنید سپس از منویی که مشاهده می‌کنید گزینه ی Quitرا انتخاب کنید.

۳٫ همه ی مرورگر های باز را ببندید.
۴٫ Finderرا باز کنید. برای این کار روی آیکون سفید و آبی برنامه کلیک کنید.

۵٫ فایل “launchd.conf”را جستجو کنید. برای این کار روی نوار جستجوی Finder کلیک کنید و عبارت “launchd.conf”را تایپ کنید.

۶٫ Finderرا طوری تنظیم کنید که فایل های سیستم را نمایش دهد. از آنجایی که launchd.confیک فایل سیستمی است باید تنظیمات را طوری انجام دهید که فایل های سیستمی نمایش داده شوند.

۷٫ فایل “launchd.conf” را به سطل زباله ی سیستم منتقل کنید. برای این کار روی فایل کلیک کنید و آن را به سطل زباله بکشید سپس رها کنید.

۸٫ از ویژگی Go to Folderبرای حذف فایل های دیگر برنامه استفاده کنید. از بالای صفحه روی گزینه ی Go و سپس Go to Folder کلیک کنید. سپس به هریک از پوشه های زیر بروید تا فایل ها را به سطل زباله منتقل کنید :
در قسمت /Applications فایل های “Genieo”, “InstallMac”, “Uninstall Genieo” و “Uninstall IM Completer” را به Trash منتقل کنید.
در قسمت ~/Library/Application Support فایل های “com.genieoinnovation.Installer” و “Genieo” را به سطل زباله منتقل کنید.
در قسمت ~/Library/LaunchAgents فایل های “com.genieo.completer.download.plist”, “com.genieo.completer.update.plist”, “com.genieoinnovation.macextension.plist”, “com.genieo.engine.plist” و “com.genieo.completer.update.plist” را به سطل زباله منتقل کنید.
در قسمت /Library/LaunchDaemons فایل “com.genieoinnovation.macextension.client.plist” را به سطل زباله منتقل کنید.
در قسمت /Library/PrivilegedHelperTools/ فایل “com.genieoinnovation.macextension.client” را به سطل زباله منتقل کنید.
فایل های /usr/lib — Move “libgenkit.dylib”, “libgenkitsa.dylib”, “libimckit.dylib” و “libimckitsa.dylib” را به سطل زباله منتقل کنید.

۹٫ Trash را خالی کنید. روی آیکون Trash کلیک کنید و نگه دارید سپس روی گزینه ی Empty Trash کلیک کنید و فرایند را تایید کنید.

۱۰٫ کامپیوتر را را مجددا راه اندازی کنید. برای این کار روی منوی Apple سپس Restart.. و Restart کلیک کنید. اکنون Genieo باید از کامپیوتر شما حذف شده باشد و شما می توانید تنظیمات مرورگر را به دلخواه خود انجام دهید.

 

منبع : نحوه ی حذف Genieo در سیستم عامل مکینتاش

باکس دانلود
باکس تبلیغات

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز