به ام بی فیلم خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.

 

ساماندهی

خانه » نحوه ی تزئین چوب های بستنی

نحوه ی تزئین چوب های بستنی

 

نحوه ی تزئین چوب های بستنی

چوب های بستنی برای درست کردن چیزهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از چوب بستنی در اکثر کار های هنری مشاهده می شود. همانطور که در این آموزش نشان داده می شود ، شما می توانید به راحتی چوب های بستنی خود را تزئین کنید و از آنها در جا های مختلف استفاده کنید.  پس از اتمام کار ، می توانید آن ها را با وسایل تزئینی مورد نظرتان تزئین کنید. تزئین چوب های بستنی کار بسیار ساده ای است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. برای یادگیری این آموزش مراحل گام به گام زیر را دنبال کنید.

مراحل :

چوب های بستنی

چوب های بستنی

  1. در مرحله اول ، چوب های بستنی خود را آماده کنید. در صورت نداشتن تعداد بیشتر, می توانید چوب بستنی را از فروشگاه های صنایع دستی خریداری کنید. اما اگر در حال حاضر حدود ۵ الی ۱۰ عدد چوب بستنی دارید می توانید همان تعداد را تزئین کنید و از آنها استفاده کنید.
حوله ی کاغذی

حوله ی کاغذی

  1. سطح کار را آماده کنید. یک حوله ی کاغذی را روی میز بچسبانید تا هرگونه ماده یا رنگی که روی میز شما ریخت به راحتی پاک شود.
رنگ

رنگ

  1. بعد از آماده سازی میز خود ، مواردی مانند رنگ (نه آبرنگ) ، اکلیل ، چسب اکلیلی ، چسب ، نوار رنگی یا معمولی ، برچسب و هر چیز دیگری را که می تواند به شما در تزئین کمک کنید پیدا کنید و روی میز قرار دهید.
رنگ کردن

رنگ کردن

  1. به دلخواه خود چوب بستنی ها را رنگ کنید. اگر می خواهید یک پس زمینه ایجاد کنید ، می توانید همه ی چوب بستنی ها را رنگ کنید. صبر کنید تا رنگ آنها خشک شود سپس می توانید هر چیزی را که دوست دارید روی آن قرار دهید و ان را بچسبانید.
اکلیل

اکلیل

  1. اگر می خواهید به یک چوب بستنی “پس زمینه” براق اضافه کنید ، روی محل مورد نظر خود را چسب بزنید، سپس با انگشتان خود چسب را پخش کنید و روی این محل اکلیل بپاشید. صبر کنید تا چسب خشک شود. بعد از آن می توانید هر چیز دیگر را به چوب بستنی خود اضافه کنید.
نوار تزئینی

نوار تزئینی

  1. می توانید هر چیز دیگری را که دوست دارید به چوب بستنی ها اضافه کنید, مانند برچسب یا نوار تزئینی
تزئین چوب های بستنی

تزئین چوب های بستنی

  1. پایان !

منبع : نحوه ی تزئین چوب های بستنی

باکس دانلود
باکس تبلیغات
دسته‌بندی نشده

راهنما

در صورت خرابی لینک های دانلود خواهشمندیم در اسرع وقت از بخش نظرات ما را مطلع سازید

ورود به بخش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش دانلود زیرنویس فارسی

آموزش سوئیچ دو زبان فارسی و انگلیسی در فیلم های دوبله

معادله را حل کنید *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ام بی فیلم " محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. | طراحی شده توسط پارس تمز